ترجمه مدارک یونان

ترجمه مدارک یونان

ترجمه فوری مدارک سفارت یونان. ترجمه مدارک مورد نیاز سفارت یونان و اخذ تاییدیه وزارت امور خارجه و دادگستری جهت اخذ ویزای یونان. ترجمه سند ملکی دفترچه ای و سند تک برگ. ترجمه شناسنامه و ترجمه انواع گواهی نامه برای سفارت یونان.

ترجمه فوری مدارک با نرخ عادی + تحویل ۳ روزه

بخش دارالترجمه ویزاسازان مفتخر است تا ترجمه رسمی تمامی مدارک شما را در کوتاهترین زمان انجام دهد.

هدف اصلی این مرکز ارائه کلیه خدمات ترجمه و امور مربوط به آن برای شما می باشد.

از جمله خدمات این مرکز ارائه سرویس ترجمه اسناد و مدارک و اخذ تاییدات ترجمه‌های انجام شده از سوی قوه قضاییه و وزارت امور خارجه است. در رابطه با این نوع ترجمه‌ها حتماً بایستی اصل مدارک و اسناد به همراه کپی پاسپورت جهت درج صحیح اسامی ارائه گردد.

ویزاسازان ترجمه‌ رسمی تمامی مدارک شما را به زبان انگلیسی و دیگر زبان‌های خارجی انجام می‌دهد. در صورت نیاز به ترجمه به زبان‌های مختلف می‌توانید با این مرکز تماس گرفته و مدارک خود را در کوتاه‌ ترین زمان تحویل بگیرید.

دارالترجمه رسمی انگلیسی در تهران، دارالترجمه رسمی انگلیسی در تهران محدوده میدان انقلاب دارالترجمه رسمی انگلیسی در تهران محدوده میدان انقلاب. دارالترجمه فوری و دارالترجمه رسمی انقلاب برای ترجمه فوری مدارک به انگلیسی جهت ارائه به سفارت ها.

 

تلفن های بخش ترجمه: 

خدمات دفتر ترجمه به شرح زیر میباشد:ترجمه سند ملکی ترجمه شناسنامه برای سفارت یونان ترجمه گواهی اشتغال به کار برای سفارت یونان ترجمه فیش حقوقی برای سفارت یونان ترجمه جواز کسب برای سفارت یونان ترجمه مدارک تحصیلی برای سفارت یونان ترجمه سابقه بیمه برای سفارت یونان ترجمه مدارک کانادا برای سفارت یونان ترجمه سند ازدواج برای سفارت یونان ترجمه سند ماشین برای سفارت یونان ترجمه سند طلاق برای سفارت یونان ترجمه گواهی اشتغال به تحصیل برای سفارت یونان ترجمه گواهی نامه رانندگی برای سفارت یونان ترجمه پروانه مطب برای سفارت یونان ترجمه مدارک ویزای شینگن برای سفارت یونان ترجمه مدارک سفارت ایتالیا برای سفارت یونان ترجمه مدارک سفارت یونان


 

با ما تماس بگیرید.